Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii predare curs instrumente populare si canto popular

Număr anunț
DA31562607
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDEȚEAN DE CULTURĂ ȘI ARTĂ OLT (CUI 40364680)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.359.480 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.359.480 RON