Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere web, foto-video si accesorii

Număr anunț
DA31557267
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Cod CPV
38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.989.501 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.989.501 RON