Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet manechine muzeu (4 buc. adult damă + 4 buc. adult bărbătesc)

Număr anunț
DA31587500
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39154000-6 · Echipament de expozitie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.620.910 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.620.910 RON