Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC AUXILIARR5W PHILIPS,AD BLUE 20L,SOLUTIE SPALAT PARBRIZ VARA 5L,PHILIPS BEC FAR H7 12V 55W PK22S

Număr anunț
DA31577175
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.802.041 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.802.041 RON