Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD WD Blue 2TB, 7200rpm, 256MB cache, SATA III

Număr anunț
DA31586619
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.868.079 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.868.079 RON