Atribuită Cumpărare directă

comanda nr.15366/22.04.2024

Număr anunț
DA35680433
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
714,30 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,30 RON