Ofertă acceptată Cumpărare directă

REMEDIERE INSTALATIE INCALZIRE CAMERA TEHNICA

Număr anunț
DA31599298
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Cod CPV
44115220-7 · Materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020 RON
Valoare atribuită
16.124.439 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.124.439 RON

din 2.020 RON estimat