Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale protectie termica debitmetru ape uzate

Număr anunț
DA31588381
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.192.622 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.192.622 RON