Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITAREA TERMOENERGETICA A LICEULUI TEHNOLOGIC“UNIREA” STEI, CORP C1

Număr anunț
DA31604132
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.754.919 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.754.919 RON