Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu fezabilitate pentru investitia CLADIRE ADMINISTRATIVA - SEDIU PRIMARIE cf. 51003/07.10.2022

Număr anunț
DA31613266
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
33.703.058 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.703.058 RON

din 1 RON estimat