Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de comunicatii pentru punct centru social de zi si asistenta pentru copii cu program de tip

Număr anunț
DA31615285
Autoritate contractantă
COMUNA BALTA ALBA (CUI 2407834)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.888.716 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.888.716 RON