Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fond de ten corector fluid rezistenta 16h SPF 35 Vichy Dermablend Nuanta 25 Nude, 30 ml Fond de ten

Număr anunț
DA31614688
Autoritate contractantă
Teatrul National "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4426344)
Cod CPV
33711200-9 · Produse de machiaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON