Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate pentru proiect Cod SMIS 155359 ''POIM''

Număr anunț
DA31602456
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.567.725 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.567.725 RON