Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere rețele canalizare sat Corni și sat Măcișeni, Comuna Corni, Județul Galați

Număr anunț
DA31584736
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.024.670 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.024.670 RON