Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare, dezinfectie si dezinsectie la Sala de sport Petrileni

Număr anunț
DA31604864
Autoritate contractantă
Comuna Rieni (Consiliul Local Rieni Bihor) (CUI 4935194)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.694.579 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.694.579 RON