Ofertă acceptată Cumpărare directă

COZONAC NUCA PACHET 100GR / CHEC CU MORCOV SI ANANAS 80GR

Număr anunț
DA31611205
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI 8075238)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.956 RON
Valoare atribuită
1.956 RON
Data publicării
12.10.2022 16:00
Data finalizării
13.10.2022 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.956 RON

din 1.956 RON estimat