Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE LUCRARI PRIN DIRIGINTE DE SANTIER LUCRARI REPARATII IMPREJMUIRE CURTE SCOALA SI TEREN CAR

Număr anunț
DA31609097
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Cod CPV
71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.427.037 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.427.037 RON