Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziție echipamente specifice pentru colectare și analiza datelor-3 loturi
- Număr anunț
- CN1021873
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- NAVTRON SRL (CUI 11098746)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988.033,46 RON
- Valoare atribuită
- 986.115 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1043775
- Termen limită
- 21.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 115-278640
- Documentație de atribuire
- DF1086470
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 988.033,46 RON Adjudecat: 986.115 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Microscop inversat de cercetare | 232.315 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 232.315 RON |
| 2 | Sistem de cercetare batimetrica multifascicul | 492.275 RON | NAVTRON | 492.270 RON |
| 3 | Spectrofotometru cu sursa continua | 263.443,46 RON | ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. | 261.530 RON ↓0,7% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAVTRON SRL CUI RO 11098746
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
986.115 RON
din 988.033,46 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.918,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.