Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOTARI TEHNICE

Număr anunț
DA31615874
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Bacovia (CUI 4353277)
Cod CPV
44221120-2 · Usi din sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.204.351 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.204.351 RON