Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Verificare periodica a aparatelor de control in transporturile rutiere – tahografe si limitatoare de viteza
- Număr anunț
- CN1019507
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
- Cod CPV
- 50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.400 RON
- Valoare atribuită
- 33.640 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2020 08:54
- Anunț de atribuire
- CAN1033263
- Termen limită
- 06.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078554
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Instructiuni ofertanti Verificare periodicatahografe si limitatoare de viteza.docx.p7s
- ANEXA 1 la caietul de sarcini TAHOGRAFE 2020.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI TAHOGRAFE 2020-2021.doc.p7s
- FisaDate_DF1078554.pdf
- Formulare Verificare periodicatahografe si limitatoare de viteza.doc.p7s
- MOdel de CONTRACT si Anexa 2 Verificare periodicatahografe si limitatoare de viteza.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. CUI RO25672635
Valoare atribuită
33.640 RON
din 34.400 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 760 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.