Atribuită Cumpărare directă

Motofierastrau = 5 cpl.

Număr anunț
DA35684861
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI 29941493)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.911,10 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.911,10 RON