Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit energetic si expertiza pentru proiect PNRR - Componenta C10

Număr anunț
DA31614543
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
Cod CPV
71314310-8 · Servicii de inginerie termica pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.355.896 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.355.896 RON