Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse alimentare PT ROCK CCS CLUJ

Număr anunț
DA35683156
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
772,95 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,95 RON