Ofertă acceptată Cumpărare directă

IE DAMA MANECA LUNGA ERASMUS+ 2020-1-CZ01-KA202-078435

Număr anunț
DA31614133
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.284.357 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.284.357 RON