Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP VESTIAR METALIC PT. VALORI 12 compartimente, 1000x500x1800 mm, PLUS

Număr anunț
DA31603730
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
Cod CPV
39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.193.873 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
13.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.193.873 RON