Atribuită Cumpărare directă

PT REGENERARE SPATII PUBLICE- SERVICII DE VERIFICARE A DOCUMENTATIILOR TEHNICO- ECONOMICE

Număr anunț
DA35680072
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
ANCIP CONSULT SRL (CUI 27757002)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
67.226,89 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.226,89 RON