Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru consultatii si tratament conform oferta la ADV1319777

Număr anunț
DA31610840
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.371.761 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.371.761 RON