Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,6% sub estimat
ACORD-CADRU PENTRU SERVICII DE REVIZIE ȘI REPARAȚIE AUTOVEHICULE
- Număr anunț
- CN1019430
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- SERMECOM AUTOTRADING SRL (CUI 16273988)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664.516 RON
- Valoare atribuită
- 268.630,05 RON 59,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1034803
- Termen limită
- 06.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 045-106602
- Documentație de atribuire
- DF1078259
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru si contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini si anexe reparatii auto-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1078259.pdf
- formulare reparatii auto-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni ofertanti reparatii auto-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (13)
Adjudecat: 268.630,05 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | SERMECOM AUTOTRADING 7 contracte | 140.709,69 RON |
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725791 · 23.11.2020 | 7.803,88 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725710 · 24.08.2020 | 9.030,47 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725803 · 22.12.2020 | 5.456,85 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725692 · 24.07.2020 | 15.120,23 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725729 · 07.09.2020 | 3.554,18 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725748 · 24.09.2020 | 3.394,76 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725775 · 23.10.2020 | 96.349,32 RON | |||
| 2 | Lotul 2. – Servicii de revizie și reparaţie a camioanelor marca… | — | Anulat | — |
| 3 | Lotul 3. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | SERMECOM AUTOTRADING 7 contracte | 47.823,08 RON |
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725627 · 18.05.2020 | — | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725729 · 07.09.2020 | 7.310,26 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725791 · 23.11.2020 | 10.751,29 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 3450133 · 27.04.2021 | 23.071,94 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725710 · 24.08.2020 | 4.564,72 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725803 · 22.12.2020 | 1.394,51 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725692 · 24.07.2020 | 730,36 RON | |||
| 4 | Lotul 4. – Servicii de reparaţie a autovehiculelor marca DACIA | — | SERMECOM AUTOTRADING 5 contracte | 41.459,32 RON |
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 3401750 · 26.03.2021 | 21.525,25 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725710 · 24.08.2020 | 4.232,05 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725729 · 07.09.2020 | 1.535,55 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725803 · 22.12.2020 | 5.747,54 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 3450133 · 27.04.2021 | 8.418,93 RON | |||
| 5 | Lotul 5. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | SERMECOM AUTOTRADING 2 contracte | 2.739,18 RON |
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725710 · 24.08.2020 | 1.174,32 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725775 · 23.10.2020 | 1.564,86 RON | |||
| 6 | Lotul 6. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | Anulat | — |
| 7 | Lotul 7. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | Anulat | — |
| 8 | Lotul 8. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | Anulat | — |
| 9 | Lotul 9. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor m… | — | SERMECOM AUTOTRADING 4 contracte | 35.898,78 RON |
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725775 · 23.10.2020 | 4.104,29 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725803 · 22.12.2020 | 754 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 2725791 · 23.11.2020 | 4.104,29 RON | |||
| SERMECOM AUTOTRADING · contract 3401091 · 24.02.2021 | 26.936,20 RON | |||
| 10 | Lotul 10. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor … | — | Anulat | — |
| 11 | Lotul 11. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor … | — | Anulat | — |
| 12 | Lotul 12. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor … | — | Anulat | — |
| 13 | Lotul 13. – Servicii revizie și reparaţie a autovehiculelor cu … | — | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERMECOM AUTOTRADING SRL CUI 16273988
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CASA AUTO LEŢCANI SRL CUI RO 26087338
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CASA AUTO SRL CUI RO 8885439
Valoare atribuită
268.630,05 RON
din 664.516 RON estimat
59,6%
Adjudecat la 40,4% din estimat · economie 395.885,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.