Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masuratori drum DC 75A pentru proiectul Anghel Saligny

Număr anunț
DA31623108
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZI (PRIMARIA COMUNEI LIVEZI) (CUI 2541371)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.526.154 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.526.154 RON