Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in managementul proiectelor finantate prin program Anghel Saligny, PNRR

Număr anunț
DA31626777
Autoritate contractantă
COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.561.261 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.561.261 RON