Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări schimbare de destinatie spatiu existent din foaier in studio acustic de inregistrari si reco

Număr anunț
DA31618729
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Cod CPV
45262700-8 · Lucrari de modificare a cladirilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.937.113 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.937.113 RON