Ofertă acceptată Cumpărare directă

Makita P-36930 - Banda slefuire, 100x610 mm, granulatie 150, 5 bucati

Număr anunț
DA31627964
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.018.590 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.018.590 RON