Ofertă acceptată Cumpărare directă

Makita MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x2.3 mm, 100 dinti

Număr anunț
DA31627996
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Cod CPV
44511510-3 · Panze de ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.018.590 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.018.590 RON