Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de executie zid

Număr anunț
DA35681454
Autoritate contractantă
Comuna Carasova (Primaria) (CUI 3227661)
Furnizor / câștigător
MILOVAN CONSTRUCT SRL (CUI 19820133)
Cod CPV
45262510-9 · Zidarie de piatra (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.806,75 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,75 RON