Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gazduire WEB-EntryPlus 36 luni si Prelungire domeniu ".ro" 9 ani https://comunaberesti-tazlau.ro/

Număr anunț
DA31627898
Autoritate contractantă
COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
Cod CPV
72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.529.540 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.529.540 RON