Ofertă acceptată Cumpărare directă

AeroShell Turbine Engine Oil 560-1 quart, NATO Code O-154

Număr anunț
DA31617777
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.001.076 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.001.076 RON