Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop RBT-UPA Clevo PC50-I7 15,6" 4K OLED INTEL CORE I7-11800H 32G 2TB PCIE NVMe RTX 3060

Număr anunț
DA31625408
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.005.870 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.005.870 RON