Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII SI MONTAJ POMPE SUMERSIBILE DN 80 STATIE COLECTARE APE REZIDUALE

Număr anunț
DA31609705
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Cod CPV
45259100-8 · Reparare si intretinere a statiilor de epurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.857.262 RON
Data publicării
12.10.2022 00:00
Data finalizării
14.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.857.262 RON