Atribuită Cumpărare directă

Aparate aer conditionat pentru unitati ale Primariei Tunari

Număr anunț
DA35680859
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
BUSINESS CLIMA FRIGOSERV S.R.L. (CUI 49490118)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.700 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.700 RON