Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de acordaj pianină sala de repetiții cor și pian concert pentru concertul din 13 noiembrie.

Număr anunț
DA31578284
Autoritate contractantă
FILARMONICA DE STAT (CUI 4253790)
Cod CPV
98396000-5 · Servicii de acordare a instrumentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.836.718 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.836.718 RON