Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TUBURI DE PRESIUNE,CAMINE VANE SI LUCRARI PENTRU REGULARIZARE DEBIT DE APA

Număr anunț
DA31639736
Autoritate contractantă
COMUNA PIATRA (CONSILIUL LOCAL PIATRA) (CUI 4568527)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.152.644 RON
Data publicării
14.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.152.644 RON