Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP 0-4 mm ANTIDERAPANT cu transport inclus

Număr anunț
DA31627939
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.066.627 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.066.627 RON