Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament IT in conformitate cu oferta depusa in data de 12.10.2022

Număr anunț
DA31639056
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR PRAHOVA (CUI 2844588)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.612.125 RON
Data publicării
14.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.612.125 RON