Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Tabla Interactiva Evoboard diagonala 241 cm, Video Proiector de tavan cu suport de tavan incl

Număr anunț
DA31632362
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.761.365 RON
Data publicării
14.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.761.365 RON