Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cursuri de formare si educatie anticoruptie in cadrul proiectului My SMIS 152175

Număr anunț
DA31627533
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.760.492 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.760.492 RON