Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie in vederea obtinerii Avizului de SGA

Număr anunț
DA31617864
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.415.481 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.415.481 RON