Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,5% sub estimat
Acord cadru privind achizitionarea de servicii de telefonie si transmisii de date
- Număr anunț
- SCN1001614
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.494,96 RON
- Valoare atribuită
- 97.550,86 RON 28,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2018 16:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1003152
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004441
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii de telefonie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004441.pdf
- formulare 2018-semnat-semnat.pdf.p7s
- model acord cadru 2018-semnat.pdf.p7s
- model contract subsecvent 2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
97.550,86 RON
din 136.494,96 RON estimat
28,5%
Adjudecat la 71,5% din estimat · economie 38.944,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.