Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de legatorie si arhivare a documentelor

Număr anunț
DA31635965
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.472.219 RON
Data publicării
14.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.472.219 RON