Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații interioare apartament nr. 79, bloc H1, sc. D, et. 4, Aleea Parcului, Slobozia

Număr anunț
DA31627329
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.172.997 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.172.997 RON