Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat
INFODESK-uri
- Număr anunț
- CN1000382
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL (CUI 14967959)
- Cod CPV
- 32321200-1 · Echipament audiovizual (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754.621,84 RON
- Valoare atribuită
- 705.200 RON 6,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2018 13:34
- Anunț de atribuire
- CAN1002766
- Termen limită
- 20.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 095-215140
- Documentație de atribuire
- DF1003713
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini.PDF.p7s
- Clauze_contractuale_obligatorii.PDF.p7s
- FisaDate_DF1003713.pdf
- Modele_formulare_instrumente_muzicale.PDF.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 754.621,84 RON Adjudecat: 705.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Totemuri de interior (infordesk-uri | 80.672,26 RON | ABC Tehno Solutions SRL | 49.800 RON ↓38,3% |
| 2 | Vitrina orizontala cu display-uri holografice si aplicatie cust… | 94.117,65 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 81.100 RON ↓13,8% |
| 3 | Ecran descriptiv pe fundal si grafica custom pentru vitrina ori… | 68.907,56 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 67.800 RON ↓1,6% |
| 4 | Display-uri transparente si aplicatie custom pentru vitrina ver… | 52.100,84 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 51.900 RON ↓0,4% |
| 5 | Zona de proiectie LASER si ecran de proiectie cu aplicatie cust… | 99.159,66 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 98.900 RON ↓0,3% |
| 6 | Zona de proiectie arme de perete si mapare digitala cu aplicati… | 95.798,32 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 94.850 RON ↓1,0% |
| 7 | Sistem de holograma in marime naturala | 137.815,13 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 135.900 RON ↓1,4% |
| 8 | Sistem de controlere pentru afisari digitale conectiva si sincr… | 126.050,42 RON | SC INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL | 124.950 RON ↓0,9% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL CUI RO 14967959
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ABC TEHNO SOLUTIONS SRL CUI RO 34389396
Valoare atribuită
705.200 RON
din 754.621,84 RON estimat
6,5%
Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 49.421,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.